The Unity

Dyskusja w 'Organizacje przestępcze' rozpoczęta przez użytkownika AzotoN1, 20 Czerwiec 2017.

1. AzotoN1

AzotoN1 Beta tester

Docenione treści:
    59
    Odpowiadając na wszystkie komentarze od nowych członków lsvrp.
    Aplikacja jest formą zapoznania się z naszą organizacją. Nie obiecujemy i nie mówimy co będziemy robić, ponieważ nie wiemy na co pozwoli nam skrypt. Obraliśmy taką drogę aplikacji ponieważ uważaliśmy ten pomysł za oryginalny i tajemniczy. Daliśmy Wam przedsmak tego co będzie po wystartowaniu serwera. Wzięliśmy pod uwagę minimalistyczny styl naszej aplikacji dlatego uzgodniliśmy, że będzie prowadzony dziennik / pamiętnik właśnie w tym temacie co pozwoli wszystkim czytającym zapoznać się z dalszymi losami The Unity opowiedzianymi z przyszłości. Brzmi jak zagorzali fanatycy motoryzacji? Czyli udało nam się osiągnąć to co chcieliśmy. Dostaliście aplikacje która ma Wam pokazać siłę pasji i ambicji skierowaną w kierunku samochodów. Nikt nie powiedział, że jako ścigańci mamy latać z bronią i robić Drive-by na każdym kto krzywo spojrzy, nie chodzi też o to, że będziemy kraść samochód za samochodem. Nie na tym polega ta organizacja. Uwierzcie mi, że z jednym z gamemasterów rozmawiałem długo na temat czy mamy być Projektem IC czy Organizacją i dostaliśmy 100%, że jesteśmy tym drugim. Mógłbym łamać "argumenty" dwóch pierwszych Panów całkiem sporo czasu ale mam nadzieje, że wypociny pisane kilka linijek wyżej zaspokoją Wasze merytoryczne zapędy.

Pozdrawiam.

Eklipse, Dziub3k oraz Zacker lubią to.
  2. Zacker

Zacker Beta tester

Docenione treści:
    12
    Jestem w stu procentach za tym, co mówi mój przedmówca, nie wiadomo na co pozwoli nam skrypt, dlatego też nie określamy się i nie zamykamy się na jedne działania naszej organizacji, to co ja napisałem to były tylko mniemania, później byłby płacz, że nie wywiązujemy się z tego co obiecaliśmy. Na pewno nie będziemy się nudzić, a Ci, którzy wejdą z nami w interakcję będą zadowoleni (lub też nie jak kogoś pobijemy) rozgrywką. Uznajcie to za miejską legendę, że takie coś dzieje się w LS, ale nie do końca wiadomo co oni robią ;-)

Eklipse lubi to.
  3. Pan Krystian

Pan Krystian

Docenione treści:
    2
    Z tym płaczem i nie wywiazywaniem się to bym się wstrzymał towarzyszu bowiem to nie żaden więc wyborczy ale miło się patrzy że macie do sytuacji zdrowe podejście. Czemu ludzie tak na to reagują? Dużo razy organizacje tego typu były absolutna parodia, wiele z nich przeistaczalo się w jeszcze większe grupy wpływowe tylko przez znajomości zawiązane droga OOC i być może stąd nagromadzily się obawy. Mogę dać wam radę jak mniemam już starszego kolegi. Nie rzucajcie haseł ,,będziemy prowadzić pamiętnik". Gdy serwer wystartuje chce zobaczyć jak wasza gra, w waszym gronie broni się sama.

4. AzotoN1

AzotoN1 Beta tester

Docenione treści:
    59
    Niestety ale z rady nie skorzystamy bo pamiętnik jest częścią aplikacji i jest zaplanowane długofalowo. Co do ostatniego zdania to nawet nie muszę odpowiadać, bo wielokrotne nasze posty, aplikacja i wiele innych czynników potwierdziły jakie mamy plan i jak je będziemy realizować

Eklipse lubi to.
  5. Retro

Retro

Docenione treści:
    3
    To, że rozmawiałeś sobie z jakimś tam GM mało mówi. Skoro uważasz, że "Mógłbym łamać "argumenty" dwóch pierwszych Panów całkiem sporo czasu" to prosiłbym byś to zrobił. Zauważ, że forum nie składa się z jednego GameMastera a z paru set graczy, także prosiłbym byś jednak "złamał" nasze argumenty.

6. KeshwaY

KeshwaY Police Department

Docenione treści:
    8
    XD Oczekujecie planów na grę od ścigantów? Co tu można grać, co nie było grane milion razy. Co do aplikacji, nie czytałem nawet treści IC bo to nie 2k10. Nie wiem, zobaczymy jak będą grać po ssach i czy się utrzymają - inaczej tego nie sprawdzicie mistrzowie.

Piotrekkk lubi to.
  7. Przemo

Przemo

Docenione treści:
    2
    Ścigole to klimat, który najbardziej czuję. Gram go od ładnych paru lat. Czasem zdarzały się jakieś gengi. Dobrze czuje te klimaty. Mi się aplikacja osobiście spodobała i jak będzie jakakolwiek możliwość dojścia do Was, to się pisze na to.
    :cool:

Dziub3k i Piotrekkk lubią to.
  8. Dziub3k

Dziub3k

Docenione treści:
    3
    Widzimy się w grze ;)

AzotoN1 i Przemo lubią to.

Poleć tę stronę