1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Sean 'Young Bowie' Bowyer

Dyskusja w 'Aplikacje' rozpoczęta przez użytkownika MenTosiK, 15 września 2017.

1. MenTosiK

MenTosiK Supporter Supporter

Docenione treści:
    95
    Dane postaci: Sean "Young Bowie" Bowyer

Sean, 22-letni Haitańczyk urodzony 13 maja 1995 roku w Nowym Yorku, w stanie Queens w Stanach Zjednoczonych. Jest Haitańskiego pochodzenia i dorastał, mówiąc płynnie w języku Haiti Creole. Po rozwodzie rodziców przeniósł się z matką do Atlanty, w stanie Georgia w USA. Od małego dorastał w półświatku przestępczym, co sprowadziło go na złą drogę. Będąc zaradną osobą przejął kontrolę nad gangiem Sex Money Murder, który prosperuje w okolicach ulicy Grove Street na South Central. W dzieciństwie niczego mu nie brakowało, miał bogatych rodziców, jednak fakt, że byli zajęci pracą, a całkowity czas poświęcany Seanowi był na minimalnym poziomie to dzieciak zaczął wychodzić na ulicę i tam poznawał swoich 'znajomych', przez których poniekąd wpadł w sidła przestępczości. Od zawsze fascynował się muzyką, jednak nigdy nie próbował tworzyć niczego swojego, do czasu... Chłopak czasem brał udział w bitwach freestyle'owych, lecz zawsze znalazł się ktoś lepszy od niego, kto odbierał mu chęci na szlifowanie jego umiejętności. Muzyką zaczął zajmować się ze względu na dużą ilość wolnego czasu i fascynację artystami jak 50cent, Notorious Big czy Tupac Shakur.

Sean to szpanerski dzieciak, rozpieszczony i lubiący próbować nowych rzeczy. Fakt tego, że lubi chwalić się tym co posiada niektórych może dobijać, jednak nie robi tego w tak bardzo uciążliwy sposób jak mógłby to robić. Sean jest w pewnych momentach arogancki, przez co często pakuje się w niechciane kłopoty. Wobec kobiet znowu dosyć nieśmiały, jednak potrafiący porozmawiać z nimi na spokojnie w kwestii normalnych tematów. Chłopak nie lubi lenistwa, co skłania go do desperackiego poszukiwania jakiegokolwiek zajęcia jeśli wykonał wszystkie zaplanowane czynności. To typowy pedant, który nie znosi widoku syfu w swoim otoczeniu - przyprawia go to o białą gorączkę, dosłownie i w przenośni. Sean bardzo lubi spotkania z przyjaciółmi, mowa tutaj również o zakraplanych, szuranych czy palonych imprezach. Dzieciak niestety jest uzależniony od palenia fajek, marihuany, a także po części od wciągania amfetaminy (ale w to nie wpadł aż po same uszy).

Mam zamiar założyć Seanowi bleetera, lifeinvadera i tak dalej, a tam umieszczać jego kawałki, które będzie tworzył. Na razie tylko dla swoich znajomych, których pozyska przy początku rozgrywki. Generalnie na samym początku będzie to robione w tzw. 'domowych warunkach' w kwestii nagrywania kawałków. Będę starał się organizować jakieś mniejsze eventy jak rap battle czy będę próbował 'wpraszać' się jako artysta na koncerty, które będą organizowane. Z czasem o Seanie zacznie wspominać prasa, radio czy telewizja i nakręci się całe koło napędowe sławy młodziaka. Co do mojej gry w takich projektach - grałem w podobnym projekcie na serwerze, który działa na platformie MTA, moja postać była bardzo rozpoznawalna, zarabiała krocie, dawała setki koncertów i miliony autografów. Bowyer będzie wywodził się z ulicy, od gangstera do rapera, że tak powiem. Na Seanie prowadzić będę gang Sex Money Murder od startu serwera, a z czasem będę go wdrażać w świat czerwonych dywanów i milionów pozyskiwanych dzięki muzyce. Postać będę próbował wkręcać w jakieś większe afery, żeby wzrosła jej sława. Dodatkowo będe starał się kręcić własne jakieś tam konflikty czy dramy, wiadomo. Jego ścisłe powiązania z $MM będą tylko i wyłącznie kołem napędowym, dzięki któremu będzie możliwość nakręcenia rozgrywki nie tylko sobie, ale również policji, prasie i innym instytucjom. Co jakiś czas sam będę go pakował w kłopoty byle by tylko nanieść go na usta mieszkańców Los Santos. I to w sumie tyle. Później będe na bieżąco aktualizował tutaj aplikację.

Album - Bowyer's Life
    Young Bowie - Im From The Streets

Last edited: 23 października 2017 o 21:35
    franc pio i Kartku lubią to.
  2. Katsuru

Katsuru Gamemaster Government

Docenione treści:
    97
    Tą ja wrzucam do wglądu dla innych, ze względu na to, że postać jest zakładana przez jednego z opiekunów BaS tylko ja mam prawo ją zaakceptować/odrzucić, ale chciałbym znać zdanie społeczności.

3. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    198
    Gangster raper, czyżby kolejny bulletproof? Ogólnie jest ładnie, podoba mi się ☺

Last edited: 15 września 2017
    MenTosiK lubi to.
  4. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    Najbardziej mi sie podoba takie rozwiązanie :p bo najwiecej interakcji jest :p

5. basket

basket

Docenione treści:
    41
    aplikacja brzydko wyglada, pomijajac to og i raper troche dla mnie sie nie laczy, chyba ze chcesz byc latwym celem dla policji w przyszlosci na serwerze

6. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    Brzydko wygląda bo nie mam czasu na zrobienie grafiki, jednak w późniejszym czasie postaram się to nadrobić. OG i raper? Why not? No i wcale nie muszę być łatwym celem bo branża muzyczna może być przykrywką, nie mam racji? ;) Warto się nad tym zastanowić.

Dodany banner do aplikacji, niebawem pojawi się coś więcej graficzki ;)

Last edited: 30 września 2017
  7. rico9q9

rico9q9

Docenione treści:
    76
    Jest najsiwo :D

Kartku i MenTosiK lubią to.
  8. meriks

meriks

Docenione treści:
    27
    sugerowanie ze bycie raperem daje wiekszy procent szans na zlapanie przez policje XDDD bo co bo czarny i raper to odrazu pod celownik policji? ja tak widze twoje rozumowanie
    a tak co do tematu
    jak to kozak jakis jazda z tym

9. ORSHIK TLL

ORSHIK TLL Medical Center

Docenione treści:
    4
    Prowadzenie gangu i bycie lokalną gwiazdą? Jakoś tego nie widzę, takie osoby zazwyczaj nie wychodzą z cienia, bo robią pieniądz.

basket lubi to.
  10. basket

basket

Docenione treści:
    41
    ^tez to pisalem to jakis kiep na mnie naskoczyl a moje posty usunieto xd

11. meriks

meriks

Docenione treści:
    27
    e ale nie wyzywaj

12. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    A ja to widzę ;) Nie każdemu musi się podobać. Poczekajcie na grę IC, a potem mówcie jaki pomysł jest dobry, a jaki zły, pozdro ;)

meriks lubi to.
  13. Katsuru

Katsuru Gamemaster Government

Docenione treści:
    97
    Jako, że ja sam muszę mieć nad tobą pieczę, bo sam siebie przecież nie będziesz pilnował, napiszę to co napisałem piowi z jego postacią związaną z przestępczością i CP. "Jeżeli masz zamiar kręcić się wokół org. przestępczej to musisz wiedzieć, że nawet jeden wpis do kartoteki gwiazdy powoduje duży, lub nawet całkowity spadek w zyskach od sponsorów i dezaprobatę twoich fanów. Miej to na oku, jeśli masz zamiar kreować swoją postać również w półświatku przestępczym. :squirrel:"

meriks i Rex lubią to.
  14. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    Postanowiłem, że odpadam w kwestii gry w Become a Star. Za dużo na głowie, liderowanie gangu, sprawowanie pieczy nad projektem BaS, organizacja eventów na serwerze i Supporter to zbyt wiele obowiązków dlatego postać ta będzie znana jedynie w półświatku przestępczym jako głowa gangu Sex Money Murder. Zamykam ;)

Katsuru lubi to.
  15. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    Jednak postanowiłem coś tam podziałać w kwestii Become a Star. Otwieram swoją aplikację jeszcze raz. ;) niedługoo będzie można popatrzeć efekty mojej gry. ;)

meriks lubi to.
  16. meriks

meriks

Docenione treści:
    27
    zajebiscie kmini, propsuje on kozak jakis

17. MenTosiK

Docenione treści:
    95
    Sean Bowyer wrzucil swoja pierwsza nute na internety. Można ją odsłuchać pod TYM linkiem. Udostępnił to sobie na Life Invaderze, dostał pare lajków.

Last edited: 23 października 2017 o 22:09

Poleć tę stronę