1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Rebel Workshop

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Axonis, 11 października 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Axonis

Axonis Supporter Supporter

Docenione treści:
    17

Rebel Worhskop
    - Mały warsztat założony na początku 2016 roku przez jednego z członków lokalnego klubu motocyklowego Night Rebels. Specjalizacją warsztatu jest naprawa oraz modernizacja samochodów oraz motocykli. Każdy z pracowników jest pasjonatem motoryzacji dzięki czemu warsztat charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem a dzięki klubowi mieszczącemu się tuż obok panuje tam świetny klimat który sprawi, że będziesz chciał tam wrócić!

Warsztat będzie mieścił się w tym samym miejscu gdzie będzie toczyła się gra organizacji Night Rebels dzięki czemu w ciągu dnia będzie można spotkać tam członków organizacji.

Oferta zostanie przygotowana niedługo po starcie serwera! Warsztat będzie zajmował się naprawą samochodów jak również motocykli oraz z czasem ich modernizacją. Oferta modernizacji będzie głównie kierowana dla motocykli.

Głównie rekrutacja będzie prowadzona drogą IC dlatego, że prawdopodobnie warsztat zostanie podpięty do Housing Projectu. Możliwe, że po starcie serwera zostanie otworzona rekrutacja na kilka miejsc kierowniczych.

OOC:
    Tak jak wyżej zostało to opisane, warsztat chcemy podpiąć pod organizacje Night Rebels. Będzie to działało jak zwykły biznes oraz po części jako housing project dla osób które będą chciały przy nas pograć.Warsztat ma też być częścią rozgrywki dla osób grających już w organizacji aby pomajsterkować coś przy swoich maszynach.

Last edited: 11 października 2017
    Anonimowy i KwidyNNN lubią to.
  2. franc pio

franc pio

Docenione treści:
    45
    Schludnie, estetycznie, krótko, zwięźle i na temat - szanuję.

Axonis lubi to.
  3. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster Police Department

Docenione treści:
    241
    W porządku.

shipcar i Kartku lubią to.
  4. Hubert

Hubert

Docenione treści:
    74
    Axonis sobie poradzi, dobra aplikacja.

5. Holy

Docenione treści:
    241
    Przedłużam sobie możliwość rozpatrzenia aplikacji do odwołania (raczej dwa-trzy dni po starcie serwera) ze względu organizacyjnych. Proszę o wypowiadanie się w aplikacji :)

shipcar lubi to.
  6. Kartku

Kartku Streamer Beta tester Donator

Docenione treści:
    208
    Ty no nie wiem jak wam, ale mi to się podoba. Jestem za.

7. HaslaMGK

HaslaMGK

Docenione treści:
    27
    Pany, organizacje też muszą gdzieś zarobić na początku albo chociaż nowi w niej - przecież nie będą pracować w Centrum na barze tylko grać jak najwięcej ze swoimi.

Aplikacja ładna, mi się osobiście podoba.

8. Holy

Docenione treści:
    241
    Akceptuje, napisz do mnie wiadomość na discordzie, jeżeli będziesz miał przygotowany interior (najlepiej około 200 obiektów) albo, jeżeli znajdziesz IPL (IPLs list w google) gotowego, rockstarowego interiora.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę