Q&A Organizacji przestępczych

Dyskusja w 'Organizacje przestępcze' rozpoczęta przez użytkownika Commando, 25 Maj 2017.

1. Commando

Commando Opiekun organizacji przestępczych Gamemaster

Docenione treści:
    5
    Jak wyżej - Zadawajcie pytania, ja odpowiem z chęcią na wszystko. Może macie też jakieś sugestie?

2. ALF

ALF

Docenione treści:
    0
    Jak będą działać organizacje przestępcze??Będą np.robić napady z których będą zarabiać czy coś innego?

3. Commando

Docenione treści:
    5
    Nie będzie raczej, ale nie chcę od razu przekreślać napadów skryptowych.

4. Kaktus

Kaktus

Docenione treści:
    0
    Będzie system cornerów czy coś w ten deseń, oraz czy będą inne sposoby zarobku na czarno?

5. Commando

Docenione treści:
    5
    Cornery będą, a inne sposoby zarobku są właśnie przeze mnie ustalane.

6. Goddy

Goddy

Docenione treści:
    1
    A co z mafiami? Na terenie Los Santos nie tylko działają gangi, lecz mafie również. Z tego co zauważyłem to nie ma nic o pisaniu aplikacje na mafie.
    A tak na marginesie, nie powinno być odwrotnie? Szajka > Gang? Na upartego można uznać, że Szajka i Gang to jedno i to samo.

7. Parchowy

Parchowy

Docenione treści:
    5
    Tak zostało odgórnie przyjęte, że istnieje rozdzielenie z tego co widziałem na forum. Aczkolwiek według mnie Gang > Szajka, ale to już kwestia ustaleń administracji.

Co do samych organizacji, czy zapatrujecie się na jakieś limity poszczególnego rodzaju organizacji? Oraz czy będzie coś takiego jak na starej elesce, status organizacji jako oficjalna/nieoficjalna, z którym łączyły by się różne profity, m. in. skryptowe czy coś w ten deseń? No i ciekawi mnie też jak zapatrujecie się na możliwości zakładania polskich organizacji przestępczych oraz ogólnie polskich postaci. Zangielszczone nazwiska czy totalny zakaz dla utrzymania ładu na serwerze?

@Edit:
    Znalazłem szybciej niż myślałem, dzięki Kubas :)

Last edited: 7 Czerwiec 2017
  8. Kubas

Kubas Lead Developer Administrator Developer

Docenione treści:
    14
    Odsyłam do regulaminu: https://forum.lsvrp.pl/threads/regulamin-serwera-gry-lsvrp-pl.62/ :emoji_relaxed:

Poleć tę stronę