1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Q&A Organizacji przestępczych

Dyskusja w 'Organizacje przestępcze' rozpoczęta przez użytkownika Commando, 25 maja 2017.

1. Commando

Commando Opiekun organizacji przestępczych Gamemaster

Docenione treści:
    13
    Jak wyżej - Zadawajcie pytania, ja odpowiem z chęcią na wszystko. Może macie też jakieś sugestie?

Razir lubi to.
  2. ALF

ALF

Docenione treści:
    11
    Jak będą działać organizacje przestępcze??Będą np.robić napady z których będą zarabiać czy coś innego?

3. Commando

Docenione treści:
    13
    Nie będzie raczej, ale nie chcę od razu przekreślać napadów skryptowych.

4. Kaktus

Kaktus

Docenione treści:
    14
    Będzie system cornerów czy coś w ten deseń, oraz czy będą inne sposoby zarobku na czarno?

5. Commando

Docenione treści:
    13
    Cornery będą, a inne sposoby zarobku są właśnie przeze mnie ustalane.

Endziorek lubi to.
  6. Goddy

Goddy

Docenione treści:
    1
    A co z mafiami? Na terenie Los Santos nie tylko działają gangi, lecz mafie również. Z tego co zauważyłem to nie ma nic o pisaniu aplikacje na mafie.
    A tak na marginesie, nie powinno być odwrotnie? Szajka > Gang? Na upartego można uznać, że Szajka i Gang to jedno i to samo.

7. Parchowy

Parchowy

Docenione treści:
    7
    Tak zostało odgórnie przyjęte, że istnieje rozdzielenie z tego co widziałem na forum. Aczkolwiek według mnie Gang > Szajka, ale to już kwestia ustaleń administracji.

Co do samych organizacji, czy zapatrujecie się na jakieś limity poszczególnego rodzaju organizacji? Oraz czy będzie coś takiego jak na starej elesce, status organizacji jako oficjalna/nieoficjalna, z którym łączyły by się różne profity, m. in. skryptowe czy coś w ten deseń? No i ciekawi mnie też jak zapatrujecie się na możliwości zakładania polskich organizacji przestępczych oraz ogólnie polskich postaci. Zangielszczone nazwiska czy totalny zakaz dla utrzymania ładu na serwerze?

@Edit:
    Znalazłem szybciej niż myślałem, dzięki Kubas :)

Last edited: 7 czerwca 2017
  8. Kubas

Kubas Lead Developer Administrator Developer

Docenione treści:
    6
    Odsyłam do regulaminu: https://forum.lsvrp.pl/threads/regulamin-serwera-gry-lsvrp-pl.62/ :emoji_relaxed:

9. Tarcza

Tarcza Team Leader Administrator

Docenione treści:
    101
    Uprzedzam pytania a propos Commando. Na razie z różnych względów jest nieaktywny i jego rolę przejął duet siwy - 13stak. Do nich możecie się zgłaszać w sprawie organizacji przestępczych.

10. 13stak

13stak

Docenione treści:
    0
    Czego pragną od nas organizacje o charakterze ścigantów?

11. Commando

Docenione treści:
    13
    Organizacje o charakterze ścigantów, będą mogły się starać o tuning, kominiarki i skrypt - wiadomo. Nic więcej na ten moment nie możemy zaoferować, ale pewnie każdy wyjadacz, jak i ten mniej obyty w Role Play - wie, że kontaktami IC można zdziałać wszystko, nawet będąc ścigantem. Na ten moment nie mogę wykazać pełnej aktywności z powodów problemów prywatnych, ale wierzę, że Ci Panowie dobrze wszystko rozplanują i mogą na mnie liczyć też. Pzdr :)

13stak lubi to.
  12. Bednar

Bednar CHD Police Department Beta tester

Docenione treści:
    11
    W kwestii napadów skryptowych... Ja byłbym za opcją która pozwalałaby organizacjom na nietuzinkowy sposób zarabiania pieniędzy, np. kradzież papierosów z jednego magazynów w dokach, okradanie prostytutek itd. Wszystko miało by być opisane w dziale przestępstwa wraz z dowodami, że coś takiego miało miejsce, następnie opiekun wypłaca hajs, a PD ma dowody (bądź nie, jeśli ktoś był mądry), skończyłyby się przestępstwa idealne. :)

13. 13stak

13stak

Docenione treści:
    0
    Na napady skryptowe przyjdzie pora, bo jeśli nie na starcie to zajmiemy się tym osobiście jako postacie epizodyczne (np. ekspedient w sklepie, wpływowy mafiozo itd.), wszystko będzie wiązało się z konsekwencjami wiadomo, a nie bedziemy się raczej bawić w jakieś działy przestępstw, wszystko można na lajcie odegrać IC, wystarczy /call 911 w miejsce przestępstwa.

14. Bednar

Bednar CHD Police Department Beta tester

Docenione treści:
    11
    Tak też można. :)

15. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    188
    Co z bronią? Czy każdy czarnuch będzię latał z 9mm za paskiem, czy jednak macie zamiar w jakiś sposób to kontrolować? Jeśli tak, to jaki?

16. siwy

siwy

Docenione treści:
    9
    odnośnie broni nadal trwają dyskusje, będzie kontrolowana to na pewno. W jaki sposób? Niebawem się dowiecie.

17. 13stak

13stak

Docenione treści:
    0
    Pytanie głównie do gangsterów z ulicy, wolicie mieć cornery o ustalonych godzinach, tym samym dragi będą dawać więcej kasy, bądź też bez limitu, ale wtedy zmniejszymy profit z dragów co wiąże się z dłuższym farmieniem kasy i staniem na cornerach, wybór należy do Was, poniżej link do ankiety

https://forum.lsvrp.pl/threads/cornery-z-limitami-czy-bez.361/

18. Pan Krystian

Pan Krystian

Docenione treści:
    3
    Tak czy siak farmienia w żaden sposób nie uniknięcie. Dziwi mnie tylko dlaczego odwołujecie się od działu przestępstw i wymuszaniu na każdej postaci związanej z polswiatkiem przestępczych pewnej odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji w sferze In Character. Wspanialomyslnie wobec ludzi będących w tych kregach ale trochę umniejszajace choć nieznacznie, niemniej jednak innych graczy.

19. 13stak

13stak

Docenione treści:
    0
    Bo policjant chcący wszcząć dochodzenie propo przestępstwa może poprosić GameMastera by sie dowiedzieć kto co zrobił w danym miejscu i jakoś to odegrać, lub samemu to jakoś ogarnąć, dopilnuje tego by nie było palenia głupa na czacie /do w sprawie odcisków czy też widzianego sprawcy przez naocznych świadków, no ale to tylko dla policjantów detektywów którzy mają ochote sie w to bawić.

Bo przecież komu chce się formalności wypełniać i sie bawić w takie coś? Są tacy ludzie ale większość wiadomo że lubi działać dynamicznie i sie bawić w terenie, a nie tracić czas na forum, jakaś głupia mania i era nastała na te działy przestępstw i formalności na forum, więcej zabawy i dystansu w grze ludzie..

20. riseeN

riseeN

Docenione treści:
    0
    standardowo kartele od broni palnej, czy coś nowego panowie?

Poleć tę stronę