1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Pytania, sugestie i dyskusja

Dyskusja w 'Los Santos Government' rozpoczęta przez użytkownika Jogurt, 30 Czerwiec 2017.

1. Jogurt

Jogurt Government Beta tester Donator

Docenione treści:
    22
    Jeśli macie jakieś pytania bądź sugestie na temat działania rządu to tutaj śmiało możecie pisać, a ja postaram się odpowiadać. Jestem również ciekaw jak podoba Wam się to co dotychczas udało mi się Wam przedstawić. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia bądź uwagi to również ich wysłucham i wezmę pod uwagę.

Zapraszam gorąco do dyskusji.

2. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    29
    Będziesz tworzyć USSS, czy bardziej korzystać z usług jakiś firm, tudzież PD?

3. Jogurt

Docenione treści:
    22
    Myślę, że na początku działania rządu nie będzie potrzeby tworzenia USSS, chyba, że znalazłby się ktoś z konkretnym doświadczeniem i zapałem - wtedy możemy pomyśleć. W razie potrzeby skorzystam z usług PD, ale to też raczej epizodycznie. Przypomnę, że chcę stworzyć rząd oparty na tylko kilku odpowiedzialnych osobach, dlatego nie będziemy potrzebować licznej ochrony.

Nicziro lubi to.
  4. xor

xor

Docenione treści:
    1
    Planujesz tworzenie departamentów?

5. Jogurt

Docenione treści:
    22
    Tak, jeśli ogarnę już priorytetowe sprawy to wtedy znajdzie się czas na departamenty. Konkretnie chciałbym stworzyć dwa, jeden zajmowałby się kontrolą aktywności biznesów, a drugi wyceną nieruchomości. Jednak wiele zależy od skryptu i administracji, zobaczymy jakie dadzą mi pole do popisu. :)

Last edited: 1 Lipiec 2017
  6. xor

xor

Docenione treści:
    1
    A to jeszcze się podpytam trochę :D Jeżeli chodzi o wydawanie dokumentów (bo chyba jakieś wydawać będziecie) to chcesz to robić bardziej online (ooc przez specjalne podania na forum) czy raczej będziesz się starał wszystko załatwiać IC?

7. Jogurt

Docenione treści:
    22
    Nie do końca rozumiem jakie dokumenty mielibyśmy wydawać, ale ogólnym naszym założeniem będzie ułatwianie rozgrywki graczom w każdym aspekcie. Wszystko po to aby gra nie skupiała się dookoła nudnych formalności, a na tym co jest na prawdę ważne.

8. UberKrysteQ

UberKrysteQ

Docenione treści:
    1
    Będziesz tworzył jakieś rekrutacje?

9. Jogurt

Docenione treści:
    22
    Nie widzę potrzeby tworzenia typowej rekrutacji z tematem i jakimś śmiesznym wzorem. Jeśli jest ktoś na prawdę zainteresowany to znajdzie sposób, żeby znaleźć się w rządzie. Do tej pory ogłosiłem się w szukam/zagram i zebrałem potrzebną ekipę na start. Dodam jeszcze, że gra w rządzie nie ogranicza się tylko do 4 osób czyli supervisorów. Każdy z nich będzie przecież tworzył swoje biuro i zatrudniał osoby na pomniejsze stanowiska. Na pewno będzie potrzebował zastępcy, doradcy, sekretarki, kierowcy/ochroniarza itd. Tak jak już napisałem w pewnym temacie - dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy tylko trochę chęci i wyobraźni.

Poleć tę stronę