1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej
  2. Panel gracza znów działa. Zapraszamy do użytkowania: http://panel.lsvrp.pl

Pytania na temat organizacji

Dyskusja w 'Los Santos Police Department' rozpoczęta przez użytkownika Rex, 16 maja 2017.

1. Rex

Rex Police Department Beta tester

Docenione treści:
    148
    Nie będzie żadnej akademii, ponieważ z mojego doświadczenia wiem, że nie jest wystarczająco efektywna w stosunku do ilości czasu i zasobów potrzebnych do prowadzenia jej.

Proces szkolenia/rekrutacji będzie opierał się na sprawdzeniu kompetencji kandydata w sposób IC oraz OOC (podczas obserwacji jego stylu gry na serwerze). Po przejściu pozytywnie tego etapu zakładamy, że kandydat przeszedł półroczne szkolenie w akademii i trafił na okres szkolenia polowego do dywizji patrolowej pod okiem przydzielonego mu Field Training Officer. Przez ten czas poddawany jest szkoleniu, ocenie, bierze udział w normalnych interwencjach oraz zbiera doświadczenie. Jak FTO uzna, że P-1 jest wystarczająco wyszkolony i ogarnięty aby móc samodzielnie myśleć i działać to stawiany jest przed komisję mającą miejsce IG i po krótkim interview zostaje awansowany na P-2. Od tego momentu w sposób IC i OOC odpowiada za swoje działania i może w pełni kierować swoją "karierę" tak jak chce.

Reasumując: po starcie serwera ma być rekrutacja/szkolenie w pełni (100%) IG, bo nie chce mi się czytać podań/aplikacji, które i tak nie obrazują tego co gracz sobą reprezentuje w grze.

franc pio, Amazur oraz Nicziro lubią to.
  2. kempuś.

kempuś.

Docenione treści:
    13
    Jest jakaś planowana inna rekrutacja do wydziału zabójstw, planujesz coś takowego stworzyć?

3. Rex

Docenione treści:
    148
    Nie, nie ma i nie będzie osobnych rekrutacji do wydziałów LSPD. Wszystkie takie przeniesienia/dołączania do innych dywizji mają miejsce wewnętrznie i zgodnie z wewnętrznymi procedurami organizacji. Czyli tak czy siak trzeba swoje odsłużyć na ulicy.

Jedynie na obecną chwilę teraz jest możliwość przy dochodzeniu do ekipy startowej wybranie sobie jednostki macierzystej o ile w takiej jest miejsce oraz lider dywizji zaaprobuje kandydata.

4. Geomax

Geomax

Docenione treści:
    0
    Czy osoby których podania zostały odrzucone (pozostawione bez odpowiedzi) mają możliwość dołączenia do frakcji w inny sposób po starcie serwera? Nie każdy umie pisać podania zresztą jak sam lider stwierdził to co napiszę nie odzwierciedla umiejętności i wiedzy gracza i odwrotnie.

5. Rex

Docenione treści:
    148
    Wszystkich nieprzyjętych zapraszam na rekrutację, która ruszy po starcie serwera, bez zabawy w durne podania - czysta gra IC.

6. Chudy

Chudy

Docenione treści:
    6
    • Powtarzanie wałkowanego przez całą dyskusję tematu, zahaczającego już o lekką prowokację.
    Jakiś czas temu, wyczytałem że wszystkie komendy/zgłoszenia radiowe chcecie "pisać" na czacie, nie uważasz że lepszym rozwiązaniem będzie Team Speak/Discord? Podczas strzelaniny, pościgu na piechote jeżeli takowy będzie potrzebny, za bardzo nie ma czasu na pisanie na czacie o wsparcie i informacje o osobnikach :D

7. Karbon

Karbon Police Department Beta tester

Docenione treści:
    20
    @Chudy Temat poruszany setki razy...

Rex i Nicziro lubią to.
  8. Rex

Docenione treści:
    148
    To już było wałkowane i nie chce mi się pisać kolejny raz na ten temat. Przerzuć sobie kilka stron wstecz, są zaledwie trzy.

Napisanie tego zdania wyżej zajęło mi 4 sekundy z korekcją błędu. Podczas gorących akcji pisze się krótsze zdania niż to wyżej. Jak ktoś nie potrafi pisać w takim tempie to współczuję, bo leśne dziadki z którymi pracowałem potrafią szybciej pisać na klawiaturze.

Discord głosowy w formie IC jest tylko dla jednostki SWAT przy komunikacji RADIOWEJ członek SWAT - członek SWAT lub oddział SWAT - dowódca Metropolitan Division i TYLKO przy zaplanowanych akcjach dynamicznych i treningach.

Karbon, Nicziro oraz 47.Hitman lubią to.
  9. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    167
    W dodatku jako jeden z tych, który zajmuje się treningami - spokojnie mogę powiedzieć, że Nasi gracze są przygotowywani do tego, by sprawnie działać podczas pościgów i komunikować się z resztą, jak należy. Nie ma co się obawiać i miejmy nadzieje, że kolejne takie pytania nie będą miały miejsca, bo nie ma to kompletnie sensu, gdy rex, czy to karbon odpowiadają na to pytanie n-ty raz.

Rex i Karbon lubią to.
  10. quilmaxer

quilmaxer

Docenione treści:
    0
    Kiedy będą wyniki rekrutacji?

11. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    167
    Czytamy ze zrozumieniem :)

Rex lubi to.
  12. Rex

Docenione treści:
    148
    Brak odpowiedzi po 48h- odrzucone. Zazwyczaj decyzję podejmuję w ciągu 12h, albo szybciej gdyż na obecnym etapie tylko bardzo dobre aplikacje są akceptowane.

Karbon i Nicziro lubią to.
  13. Nashi

Nashi

Docenione treści:
    35
    Będzie kryminalistyka w LSPD czy koroner będzie ogarniał takie rzeczy?

14. Rex

Docenione treści:
    148
    Ciało - koroner
    Scena zbrodni - technicy LSPD

Ten pierwszy jest namacalny w LSMC, ci drudzy będą raczej odgrywani na /do przez funkcjonariuszy, lub namacalnie jeśli ktoś będzie chciał pograć pracownika cywilnego do takich spraw.

15. zaxior

zaxior

Docenione treści:
    1
    Czy to najprawdziwsze PLERP-PD?

Karbon lubi to.
  16. Rex

Docenione treści:
    148
    Postaram się aby takie było.

Karbon i zaxior lubią to.
  17. Letty

Letty

Docenione treści:
    0
    Czy przewidujesz cos w rodzaju "normy"? Lub jak długo można być nieobecnym na serwerze? Jeśli chodzi o ten system rekrutacji bez podań jesteś w stanie dać szansę dużej ilości osób? W sensie czy masz jakąś konkretną liczbę? Jeśli był już podobny temat to przepraszam, widocznie nie doczytałam ;)

18. Rex

Docenione treści:
    148
    Ogólnie jak ktoś wie, że będzie mógł wchodzić tylko raz na tydzień to w sumie jego gra w LSPD nie ma sensu, bo nie będzie na bieżąco z tym co się dzieje w organizacji, a tym bardziej w grze. Nie mam sztywnych narzuconych norm, mam po prostu widzieć, że ktoś gra, angażuje się. Jeżeli komuś coś wypada nagłego i go nie ma- wystarczy, że poda mi daty od kiedy do kiedy go nie będzie. Wszystko jest do ugadania.

Ja jestem w stanie dać szansę nawet 100 osobom, ale niech będą zaangażowane, samodzielne i myślące.

Letty i Nicziro lubią to.
  19. LOST

LOST Supporter Supporter

Docenione treści:
    4
    Start serwera już za nami, więc w ciągu jakiego czasu można spodziewać się tej najbliższej rekrutacji IG? Jest to kwestia: dni, tygodni czy nawet miesięcy?

20. Rex

Docenione treści:
    148
    Mam nadzieję, że jak najszybciej. Myślę, że to kwestia tygodnia-dwóch. Nie ruszę z rekrutacją póki organizacja nie będzie zrobiona od strony skryptowej. To znaczy, póki:
    • Nie zostanie odpowiednio wstawiony interior.
    • Nie będzie działać amunicja (nie można czasem włożyć amunicji i trzeba brać nową broń + często znika amunicja z broni).
    • Nie będą zrobione kamizelki (po 3 użyciach znikają).
    • Nie będzie wypłacalny i ustawiany Pay Day. (ewentualnie nie będzie zrobiony spawn na stacji, gdyż ludziom brakuje już na dojazdy autobusami).
    Nie wiem ile to potrwa, ale nie ruszam z rekrutacją gdyż chcę uniknąć chaosu. Nie ma sensu aby nowi członkowie się z tym stykali, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Nicziro lubi to.

Poleć tę stronę