Pearls - Seafood Restaurant

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika EaglE, 15 Czerwiec 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. EaglE

EaglE

Docenione treści:
    6

Pearls - luksusowa restauracja znajdująca się na słynnym molo w dzielnicy Del Perro. Zawsze świeże składniki oraz piękna sceneria sprawia, że restauracja jest jedną z najczęściej odwiedzanych w stanie San Andreas. To miejsce spotkań biznesowych, ale i obiadów rodzinnych. Ponadto restauracja zajmuje się organizowaniem imprez okolicznościowych. Specjalnością lokalu są owoce morza.

Ważnym elementem Pearls są także wieczory tematyczne, np. wieczór z szantami.

(kliknij aby powiększyć)

Pearls mieści się na końcu molo w Los Santos. Lokalizacja ta ma wiele plusów: mnóstwo miejsc parkingowych, piękne widoki, łatwy dojazd, miejsca siedzące na zewnątrz.

--------------------------------------
    OOC
    Głównym założeniem restauracji ma być zorganizowanie miejsca dla graczy, którzy odgrywają biznesmenów. Nie wyobrażam sobie spotkań biznesowych na ławce przed urzędem miasta. Oczywiście nie zamykam się na zwykłych klientów. Co do prowadzenia biznesu mam kilka pomysłów: wykorzystując lokalizację chciałbym w późniejszym czasie otworzyć wypożyczalnie sprzętu wodnego; jak wspomniałem wcześniej myślałem też o organizacji wieczorów tematycznych; chciałbym też aby w miejscu tym organizowano spotkania ze sławnymi osobami, wywiady czy wieczory autorskie. Za cel stawiam sobie też ożywienie tej części miasta, ponieważ ma ogromny potencjał - szczególnie plaża i molo właśnie.

Jeśli chodzi o mnie to chciałbym odegrać postać biznesmena, to byłby właśnie jego pierwszy biznes. Na RP gram od kilkunastu lat z przerwami, w większości na mniejszych serwerach z epizodami na devie i n4g.​

Last edited: 16 Czerwiec 2017 o 18:29
    KwidyNNN, Katsuru, Witkas and 3 others like this.
  2. Wiesiu

Wiesiu Support Moderator Medical Center

Docenione treści:
    15
    Wygląda nieźle. Masz pomysł na prowadzenie biznesu i postawiłeś konkretne cele, które chciałbyś zrealizować. Estetyczna grafika. Według mnie jest okej.

3. AzotoN1

AzotoN1

Docenione treści:
    15
    Przejrzysta i przyzwoita aplikacja. Uważasz, że restauracja bedzie dobrze prosperować nawet jesli będzie położona daleko od centrum miasta, czy po prostu jestes tego świadom i chce dotrzeć tylko do niszy biznesmenów?

4. VrS

VrS

Docenione treści:
    7
    Dla mnie w porządku apka ::) Powodzenia

5. Jogurt

Jogurt

Docenione treści:
    0
    Ja byłbym za tym aby najpierw tworzyć takie biznesy w centrum, a dopiero potem ożywić molo.

6. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster

Docenione treści:
    20
    Fajna, przejrzysta aplikacja. Co do lokalizacji.. molo zawsze będzie grane - dosyć popularne miejsce o którym każdy wie i zna jego lokalizację, a tematyka restauracji jest związana z morzem. Prosiłbym Cię jeszcze o zaktualizowanie aplikacji pod względem menu.

7. EaglE

EaglE

Docenione treści:
    6
    Menu dodane, na razie dość proste - w razie zaakceptowania aplikacji po starcie serwera menu będzie bardziej rozbudowane.

8. Shivson

Shivson Web Developer Developer Gamemaster

Docenione treści:
    15
    Jak dla mnie ciekawy pomysł i schludna aplikacja. :)

9. Katsuru

Katsuru Support Moderator

Docenione treści:
    8
    Bardzo ślicznie. Chciałbym zobaczyć na serwerze właśnie takie tematyczne restauracje. Jakaś kuchnia azjatycka w chinatown, Jamajski ostry kurczak gdzieś w gettcie, czy właśnie restauracja serwująca owoce morza. :emoji_fork_knife_plate::emoji_fork_and_knife:

10. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster

Docenione treści:
    20
    Akceptuje, napisz na discordzie.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę