1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

LSVRP Q&A

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shivson, 8 maja 2017.

1. KarassyL

KarassyL

Docenione treści:
    0
    Nie ma problemu, przemyśle ten temat i jeśli coś konkretnego mi się nasunie na myśl to napisze do Cb na PW żeby tu już nie robić spamu niepotrzebnego ok?

2. Darek

Darek Community & Gameplay Lead Administrator

Docenione treści:
    311
    Nie ma co dyskutować, jeśli chodzi o czat głosowy, bo go nie będzie i tyle. Nic w tej kwestii się nie zmieni :)

Lavender, Hypeaju oraz Wiesiu lubią to.
  3. KarassyL

KarassyL

Docenione treści:
    0
    No rozumiem, ale chyba w sprawie usprawnienia komend nie jesteście zamknięci na propozycje? No chyba, ze nie chcecie...

4. Darek

Docenione treści:
    311
    Wszystko jest w kwestii propozycji i ewentualnego dogadania się ;)

5. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster Police Department

Docenione treści:
    239
    Temat voicechatu już skończyliśmy bardzo dawno temu. Każdy taki, kolejny post będzie karany.

Szychu i Wiesiu lubią to.
  6. krysti5n

krysti5n Beta tester

Docenione treści:
    17
    Jak będzie wyglądać sprawa z ciężkim tuningiem pojazdów? Zostawicie go tylko dla organizacji zmotoryzowanych, żeby zachować spokój na ulicach?

Kaktus, yungfib oraz kumpel lubią to.
  7. EaglE

EaglE

Docenione treści:
    15
    wszelkie atrakcje "rockstarowe" typu golf zostaną usunięte? jeśli nie to będą pod opieką jakiegoś biznesu/organizacji czy pozostawione same sobie?

8. Cezary

Cezary

Docenione treści:
    3
    Jak będzie wyglądała ekonomia ? Przykładowo czy po pierwszym tygodniu grania i pracy w jakiejś restauracji będę mógł kupić pierwszy samochód czy będzie mnie to kosztowało więcej czasu. Osobiście wolałbym aby to nie było łatwe i wymagało dużo czasu oraz wysiłku. Szybki zarobek psuje grę. Obraz serwera gdzie po 2 tyg grania ludzie wożą się po mieście dobrymi furami psuje satysfakcje z rozgrywki. Jeżeli chcecie aby gracz nie odszedł z serwera po paru dniach grania to polecam rozbudowany system ekonomi wymagający od gracza sporego wysiłku aby cokolwiek osiągnąć. Dużo serwerów się rozsypało bo zamiast RP jak chcieli administratorzy wychodził Wasteland z małą liczbą graczy. Wracając do pytania. Jak to będzie wyglądało ?

Proszę o jakąś obszerniejszą odpowiedź oraz plany na przyszłość, czego mogę się spodziewać.

krysti5n, EaglE oraz yungfib lubią to.
  9. KeshwaY

KeshwaY

Docenione treści:
    8
    Ograniczony dostęp do gotówki zawsze skutkuje tym że ludzie walczą jak idioci o swoje zgrindowane postacie i to wszystko zawsze się kończyło i będzie się kończyć płaczem ze strony osoby która ma taką postać stracić. Zbyt dużo już tego przerabiałem przez moją kariere na sampie. Kto ma grać postać bez charakteru, z jakimś super drogim wozem ten będzie grał prędzej czy później. Ograniczając dostęp do edolarów ogranicza się zawsze możliwości prowadzenia postaci dla tych którzy potrafią grać i nie interesuje ich farmienie dobytku rodem z gta online, a porządne odgrywanie postaci. Dla przykładu patrz ls-rp przed zmianą systemu.

Nie mówie tutaj o tym że wchodzisz na serwer i masz sześć zer na koncie, tylko o umiarkowanym systemie gdzie po paru tygodniach gry stać mnie już na parę rzeczy.

Last edited: 23 czerwca 2017
    Katsuru i loNtass lubią to.
  10. FadusPlay

FadusPlay Donator

Docenione treści:
    16
    Czy planujecie zrobić jakiś cennik samochodów do kupienia ?? (z chęcią mógł bym napisać projekt IC z takowym biznesem diler samochodowy )

11. AzotoN1

AzotoN1 Developer Beta tester

Docenione treści:
    113
    Na razie to nie potrzebne. Na start serwera najprawdopodobniej nie będzie salonów samochodowych, kupno i odbiór będzie odbywał się skryptem. Takie przynajmniej info dostałem.

12. nobaad

nobaad

Docenione treści:
    0
    Daleko od otwarcia ?

13. AzotoN1

Docenione treści:
    113
    Temat poruszany więcej razy niż jest użytkowników na forum. Planowany start to początek wakacji.

14. FadusPlay

FadusPlay Donator

Docenione treści:
    16
    Chciałem jeszcze zapytać czy planujecie zrobić coś takiego jak przenośny boombox jak to miało w przypadku SAMP ?
    że można było słuchać muzyki ze swojego źródła.. ?

15. AzotoN1

Docenione treści:
    113

FadusPlay lubi to.
  16. FadusPlay

FadusPlay Donator

Docenione treści:
    16
    może się coś zmieni dzięki za pomoc :)

17. Cezary

Cezary

Docenione treści:
    3
    Dalej nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie w temacie Ekonomi.

18. Darek

Docenione treści:
    311
    Nie przedstawię Ci tutaj całego zarysu gospodarki, tego możesz być pewny. Mogę powiedzieć, że znaleźliśmy kompromis pomiędzy łatwym i szybkim zarobkiem, a mozolnym budowaniem całego kapitału. Wiemy, że gracze są różni, dlatego doszliśmy do takiego wniosku. Możesz być pewny, że po tygodniu, czy nawet dwóch nikogo praktycznie nie będzie stać na niezwykłe samochody. Nie masz się o co martwić ;)

Bogdan Informatyk, krysti5n oraz Cezary lubią to.
  19. Jogurt

Jogurt Beta tester Donator

Docenione treści:
    45
    Konta premium pojawią się po starcie? Chętnie bym zakupił. Będą jakieś dodatkowe opcje? Mam nadzieję, że nie będą zbyt mocno wpływały na rozgrywkę IC?

20. Darek

Docenione treści:
    311
    Tak, prawdopodobnie uruchomimy konta premium. Postaramy się o to, aby nie wpływały na rozgrywkę IC :)

Jogurt lubi to.

Poleć tę stronę