Improved Workshop

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Kartku, 15 Lipiec 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kartku

Kartku Streamer Beta tester

Docenione treści:
    43

17 lipca 2014

Zack zdecydowanie sobie nie radzi, jego kariera wisi na włosku, takim na prawdę drobnym włosku.
    Od wielu lat nie było takich problemów z firmą, jak obecnie. Może dlatego, że wcześniej prowadził ją
    ojciec Zack? No tak, przecież on się nie zna, ale się trzyma, i to się liczy, póki co się nie poddaje.
    Zostały dwa miesiące do otrzymania rocznych dotacji, to szansa firmy na odbicie się od dna.

15 czerwiec 2014

Czy mogło być coś lepszego niż podtrzymywanie firmy przy życiu, pracując 12 godzin dziennie?
    Tak, wszystko jest lepsze, ale mimo wszystko udało się - tak, firma żyje, otrzymała pieniądze na
    utrzymanie. Czas na nowe wozy, prawda? Nie, jeszcze nie, za rok będzie dokładnie to samo.

4 maja 2015

Minął prawie rok, co się dzieje z firmą? Nic, tylko się pierdoli. Zack nie ma środków na utrzymanie, prawdopodobnie spróbuje ją sprzedać...

27 listopada 2015

Firma sprzedana, nabyta przez 20 letniego Francuza - Sergeia Hill, oraz jego przyjaciela Keyshawna Woods. Mężczyźni posiadają środki na utrzymanie, ale wiedzą że to nie wystarczy, może reklama? Ahh tak, dopiero się zacznie.

4 stycznia 2017

Warsztat trzyma się idealnie, ma coraz więcej stałych klientów, po prostu kopalnia złota. Zdecydowanie widać zainteresowanie firmą. Planowane otwarcie komisu samochodowego obok warsztatu, kiedy?
    Wkrótce...

Improved Drift to warsztat zajmujący się naprawą pojazdów, lakierowaniem oraz
    montażem zabezpieczeń (alarm, immobiliser).
    Na terenie warsztatu prowadzony jest skup oraz sprzedaż pojazdów.

W posiadaniu firmy jest duży parking, teren z warsztatem, 25 miejscami parkingowymi oraz 6 miejscami parkingowymi dla pracownikow.
    W tym również biuro:
    Ogrodzenie, szlaban przy wjeździe:
    ((screeny wykonane na serwerze, pojazdy usunąłem aby nie wpływały na fps'y))

Hi. Wraz z rico9q9 startujemy z projektem warsztatu, na terenie którego dodatkowo będzie prowadzony prywatny komis samochodowy.
    Ja od siebie oferuję dużo czasu na rozwój biznesu, na wakacjach jestem cały czas w domu i w jednym miejscu, rico oferuje również luźną grę.
    Oczekujemy nadania nam terenu do stworzenia warsztatu, oraz drzwi do garażu i biura.

Warsztat poszukuje osób na stanowisko mechanika, mile widziane osoby z doświadczeniem.
    Zgłoszenia kierować pod adres email - sergeihill@lsvrp.pl ((PW))

Last edited: 15 Lipiec 2017
  2. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster Moderator Police Department

Docenione treści:
    58
    Szczerze to według mnie średnio, ale wrzucam do wglądu. Grafika oprócz logo średnia, historia do warsztatu raczej nie potrzebna. Szkoda, że zdjęcia lokalizacji są robione w nocy. A co do sprzedaży pojazdów to jedynie swoich prywatnych możecie zrobić bo salon będzie zautomatyzowany. Wrzucam do wglądu, przepraszam za długi czas oczekiwania.

Kartku i Jogurt lubią to.
  3. Kartku

Docenione treści:
    43
    Komis będzie polegał na tym, że na własną kieszeń będziemy zawsze trzymać kilka wozów na handel, oczywiście używanych.

4. czambalimbe

czambalimbe Beta tester

Docenione treści:
    12
    Praktycznie zero opisu, lokalizacja trochę słaba no i te screeny w nocy. Tak średnio bym powiedział, nie przyłożyłeś się.

5. Kartku

Docenione treści:
    43
    Myślę, że nic więcej nie powinno być określone w opisie. Napisałem aplikację krótko i na temat, reszta to kwestia umiejętności gry.

6. Krzew

Krzew

Docenione treści:
    0
    Oja, biografia workshopu X-D
    Nie widzę tego, na nie.

7. Kartku

Docenione treści:
    43
    Dobra, mają rację, straciłem wyczucie tej gry. Do zamknięcia.

8. Holy

Holy Opiekun projektów IC Gamemaster Moderator Police Department

Docenione treści:
    58
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę