1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej
  2. Panel gracza znów działa. Zapraszamy do użytkowania: http://panel.lsvrp.pl

[FORUM/Tarcza] Flexer

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika Hajpa, 17 września 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hajpa

Hajpa

Docenione treści:
    24
    Link do Twojego konta globalnego: https://forum.lsvrp.pl/members/flexer.115/
    Rodzaj kary:Ban (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.)
    Powód nałożenia kary:Obraza członka ekipy
    Członek ekipy nakładający karę:Tarcza
    Wyjaśnienie sytuacji: Witajcie ponownie, tym razem już z powagą... wyszła głupia sytuacja wtedy z mentosikiem. Chciał bym go oficjalnie przeprosić za to, że powyzywałem go kilka razy. Również chciał bym przeprosić cała administracje. Jestem zdecydowany i wiem, że chce grac na tym serwerze, dlatego też proszę o odbanowanie mnie na forum. Obiecuje, że więcej nie będzie żadnych problemów z moja osobą.

Kartku lubi to.
  2. Tarcza

Tarcza Team Leader Administrator

Docenione treści:
    92
    Chciałbym poznać zdanie reszty ekipy

3. Darek

Darek Community & Gameplay Lead Administrator

Docenione treści:
    306
    No nie wyglądało to zbyt ciekawie. Jeżeli naprawdę zmieniłeś swoje podejście, to ja jestem na tak. Tylko zastrzegam, że o drugą szansę będzie ciężko.

4. Kartku

Kartku Streamer Beta tester Donator

Docenione treści:
    205
    Trzymam się na skrawku ekipy, dopowiem coś od siebie.
    Dużo pisaliśmy o naszych tematach (montażyści, tylko inne style), wydawałeś się naprawdę spoko, i nadal nie uważam inaczej,
    ale nie potrafisz trzymać języka za zębami (nie, kłótnia z administracją nigdy nie wychodzi na dobre graczowi).
    Normalne, że nerwy mogą puścić. W CSie to było widać, kiedy płakałeś co każdą śmierć.

Mimo wszystko jestem za odbanowaniem, bo ja sam mam w sobie więcej krwi odwalacza, ale potrafię się hamować.
    Szansa zawsze się należy (już chyba czwarta), także powodzenia. Mam nadzieję, że widzimy się w grze ;)

5. AdamiX

AdamiX Supporter Supporter Police Department

Docenione treści:
    59
    Jestem na nie, z uwagi na ordynarne zagrywki Flexera wobec mojej osoby. Podejście pseudo-wygwiazdorzonego dwunastolatka jest rzeczą którą bezwzględnie będę starał się piętnować wewnątrz naszej społeczności, a wielce kreatywne podejście Flexera do mnie wołało na pomstę do nieba.

6. Shivson

Shivson Administrator Developer

Docenione treści:
    139
    Osobiście nastawiony jestem sceptycznie. Moim zdaniem w żadnym stopniu nie odczułeś odseparowania od społeczności. Multikonta na discordzie, chamskie zachowanie w stosunku do graczy nawet poza discordem/forum - jednak w odniesieniu do projektu. Trochę się tego nazbierało. Nigdy nie tolerowałem toksycznych jednostek w żadnej społeczności i tym bardziej nie mam zamiaru traktować ich ulgowo wśród tej społeczności. Ja wstrzymuję się od głosowania w tej apelacji. Chcę zobaczyć jak Twoje zachowanie będzie się prezentować w świecie gry.

Last edited: 18 września 2017
  7. Hajpa

Hajpa

Docenione treści:
    24
    Pozwolę wtrącić swoje trzy grosze w tej apelacji, z racji iż Flexera znam praktycznie odkąd pamiętam, gram z nim nieustannie. Znam go jak nikt inny i wiem jaki jest, jaki ma charakter. Każdy z nas w pewnym momencie popełnia błędy, każdego z nas ponoszą emocje, ponieważ każdy z nas jest człowiekiem. Ja kiedyś również byłem taki, że lubiłem sobie "trolować" na takich serwerach, wiążą się z tym wspomnienia, które później zostają na bardzo długo. Oczywiście to nie usprawiedliwia Flexera, lecz w pewnym momencie człowiek rozumie swoje błedy, stara się je naprawić, lecz potrzebuje akceptacji innej osoby w tym wypadku Administracji. Wielokrotnie Flexer robił takie akcje na przeróżnych serwerach, później stawał się na prawdę normalnym graczem i mogę za niego poręczyć. W mojej ocenie, ów osoba potrzebuje docenienia ze strony innych osób, pokazania się- "jakim to ja nie jestem kozakiem" i dzieje sie to co się dzieje.
    Przemyślcie to na spokojnie, nie oglądam się po żadnej stronie.

Last edited: 19 września 2017
    Kartku lubi to.
  8. Msk

Msk Project Manager Administrator

Docenione treści:
    32
    Czemu to jeszcze jest otwarte - oczywiście, że nie. Żadnego unbana nie będzie.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę