#006 - Duża dawka informacji + wyniki beta

Dyskusja w 'Informacje' rozpoczęta przez użytkownika Darek, 4 Lipiec 2017.

1. vvoiciech

vvoiciech

Docenione treści:
    4
    Fadus, czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? ;/

2. Bednar

Bednar CHD Police Department Beta tester

Docenione treści:
    11
    A ja powiem tak. W niektórych stanach RZEKOMO żeby dostać pozwolenie trzeba odbyć kurs strzelecki, starać sie o to mocno. Więc ja jestem za tym, żeby ktoś kto ubiega się o broń musiał przejść testy psychologiczne i strzeleckie, a na co najbardziej zwracano by uwagę to nie wyniki na tarczy, a bezpieczna obsługa broni. Cywilów obowiązywałaby zasada, mniej więcej jak policjantów, mianowicie - bezpodstawne użycie broni -> policja -> detektywi -> dochodzenie. Jeśli ktoś odwalałby legalną bronią, wiedząc, że chce ck, bądź tak jak ktoś powiedział, nie zależy na postaci - dostaje załóżmy bana na tydzień/dwa/miecha, co by sobie uświadomić, że nie warto robić krzywych akcji dla CK jednej postaci. Nie mówię tutaj o granych postaciach - grasz idiotę, psychola, masz nielegalną/legalną broń - chcesz się odjebać - git. Chcesz ciekawego CK? Kontaktujesz się z GM, po to oni są. Gadasz - jestem cywilem, chcę spektakularnego CK, chce żeby ktoś mnie odjebał z hukiem, a nie chce blokady za gangsterkę po cywilu, dogadujesz akcje z GM, robisz co chcesz - PD nic nie wie - działamy. Zostawiasz znikome ślady i mamy kilka tygodni roboty. Ale to tylko przykład. :D

rico9q9, MarkoS oraz Rex lubią to.
  3. UberKrysteQ

UberKrysteQ

Docenione treści:
    1
    Mam cichą nadzieję, że wszystko wam się uda dopiąć na ostatni guzik. Z chęcią pograłbym na serwerku RP, bo GTA:SA powoli odchodzi do lamusa

4. Flexer

Flexer

Docenione treści:
    17
    Powinna być, co w USA kowalski nie może sobie od kogoś kupić broni?

rico9q9 lubi to.
  5. UberKrysteQ

UberKrysteQ

Docenione treści:
    1
    Zaznaczmy, że chcemy odgrywać wykorzystując własną inwencją twórczą, a nie różnorakie klamki. A przynajmniej tak mi się wydaje.

rico9q9 lubi to.
  6. UberKrysteQ

UberKrysteQ

Docenione treści:
    1
    Czy administratorzy przychylnie patrzą na chęć streamowania rozgrywki? (liczę się z mg)

7. FadusPlay

FadusPlay

Docenione treści:
    5
    czyli co drugi cywil będzie miał broń :eek:, DM bez administracji gwarantowany.

8. vvoiciech

vvoiciech

Docenione treści:
    4
    Więcej roboty dla PD + więcej frajdy + większe kary, gdzie Ty tu widzisz problem, niech zrobią tak jak na FiveRP, test przed wejściem do gry, niech opiszą ten server jako "heavy rp" i jak ktoś będzie odgrywać odwalać w grze to ban na rok i tyle.

Shiroyo, Flexer oraz Jakuub lubią to.
  9. pawek128

pawek128

Docenione treści:
    1
    Rozumiem, że rozgrywka będzie toczyła się na całej powierzchni Los Santos. Wiadomo, że nawet przy czterystu graczach online tak wielka powierzchnia nie będzie zapełniona przez co miasto będzie wydawało się martwe. Jak administracja zapatruje się na temat tak zwanego miasta duchów? Planujecie jakoś ograniczyć miejsce rozgrywki?

10. Stocku

Stocku Police Department Beta tester

Docenione treści:
    2
    Miałeś kiedyś styczność z serwerami Role Play na platformie np. MTA/SAMP? Tam głownie rozgrywka toczy się na pewnym zakresie mapy, takie centrum, jest to podzielone na strefy. Jednak zależnie od postaci każdy gra tam gdzie będzie mu to pasowało, mam tutaj na myśli pomysł na kreowanie swojego bohatera. Możliwości jest wiele, na pewno sobie z tym poradzą.

11. pawek128

pawek128

Docenione treści:
    1
    Spędziłem na nich sześć lat. Raczej w moim pytaniu chodziło o to, czy administracja działa jakoś w kierunku tego, by nie mieć odczucia miasta duchów, np. poprzez zmniejszenie obrębu rozgrywki.

12. Nicziro

Nicziro Police Department Beta tester

Docenione treści:
    28
    Skoro grałeś tyle lat to pewnie wiesz, że takie miejsca i tak wyznaczą się same - mam namyśli, że ludzie będą tam, gdzie najliczniejsze organizacje :O No i bentrumowicze.

yungfib i Stocku lubią to.
  13. Darek

Darek Community & Gameplay Lead Administrator

Docenione treści:
    105
    Nie raz pisaliśmy na tym forum o centralizacji rozgrywki. Tak, działamy w tym kierunku i przedstawimy Wam niedługo mapkę z najważniejszymi lokalizacjami :)

14. Flexer

Flexer

Docenione treści:
    17
    Nie prawda, bo prędziej go gangusy zajebią xD

15. Flexer

Flexer

Docenione treści:
    17
    Proste

16. pawek128

pawek128

Docenione treści:
    1
    Cały czas chodzi mi o to, że grając na serwerach samp / mta RP masz poczucie, że to miasto żyje. Co kawałek widzisz jakieś auto, grupkę osób. Zaś mapa GTA V jest bardzo duża przez co ciężko jest zapełnić jej większość byśmy mogli doświadczyć że to miasto faktycznie żyje.

tomaszek lubi to.
  17. FadusPlay

FadusPlay

Docenione treści:
    5
    wiesz zawsze można by było przenieść rozgrywkę na tereny jakiejś wsi.. ale czy to ma sens ?? (myślę że na początek będzie masa ludzi) a potem zacznie się wykruszać... i będzie można myśleć o zmianach.

18. Lavender

Lavender

Docenione treści:
    0
    Nie koniecznie, bo uzbrojony cywil może być jak Rambo

19. Flexer

Flexer

Docenione treści:
    17
    Możliwe xD

Poleć tę stronę