1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Komenatrze na profilu napisane przez Darek

1. Mardo
    Mardo
    Ja to myślałem że w tym tygodniu już ujrzymy news'a, a tu kupa :(
    1 października 2017
    Smutek lubi to.
  2. Smutek
    Smutek
    a możecie zadeklarować chociaż na oko ile będziemy czekać ? Tydzień, dwa, miesiąc ? Nie chodzi o datę ale wszyscy są już raczej zmęczeni sprawdzaniem co chwila czy już coś wiadomo i chcielibyśmy wiedzieć ile tygodni/miesięcy jeszcze mniej więcej. Bo to już któraś wypowiedź, a były teksy w stylu "na dniach będzie news" czy już nie długo.
    1 października 2017
    Mardo lubi to.
  3. Tarcza
    Tarcza
    Ale newsa nie było, a w żadnym z nich nie miało być daty startu, o czym mówiliśmy. Masz bardzo roszczeniową postawę, patrząc na to, że wszystko robimy w wolnym czasie, za darmo i bez chęci zarobku. Start na pewno w tym miesiącu. Realna data to... najblizsze dwa tygodnie. I tak: w tym tygodniu na pewno będzie news i więcej konkretów ;)
    1 października 2017
  4. Karpiu
    Karpiu
    fuck yea
    1 października 2017
  5. hans
    hans
    sztos
    1 października 2017
  6. Dziub3k
    Dziub3k
    @Tarcza Jesteś pewien, że w tym tygodniu? Mamy niedzielę ;) Zastanów się dwa razy zanim rzucisz słowa na wiatr xaxa
    1 października 2017
    Grtrd i Karpiu lubią to.
  7. Smutek
    Smutek
    @Tarcza Newsa, nie było ale w postach albo na discoordzie kilka razy była wzmianka ;). Czemu mam roszczeniową postawą ? Chcieliśmy tylko poznać przewidywaną datę, bo wszyscy się niecierpliwimy. Nie dyskredytujemy Waszej pracy, a wręcz przeciwnie - doceniamy ją. Dziękujemy za przybliżoną datę startu.
    1 października 2017
  8. AzotoN1
    AzotoN1
    @Smutek Problem polega na tym, że nikt z ekipy nie pisał o dacie, tylko takie info szło od osób wgl nie biorących udziału w rozwoju kodu gry.
    1 października 2017
  9. kuki
    kuki
    @Dziub3k problem polega w tym, że niedziela to początek tygodnia;))) poniedzialek to początek tygodnia roboczego, a niedziela ogolnie początek tygodnia
    2 października 2017