1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich przechowywanie. Czytaj więcej

Komenatrze na profilu napisane przez Darek

 1. Mardo
  Mardo
  Ja to myślałem że w tym tygodniu już ujrzymy news'a, a tu kupa :(
  1 października 2017
  Smutek lubi to.
 2. Smutek
  Smutek
  a możecie zadeklarować chociaż na oko ile będziemy czekać ? Tydzień, dwa, miesiąc ? Nie chodzi o datę ale wszyscy są już raczej zmęczeni sprawdzaniem co chwila czy już coś wiadomo i chcielibyśmy wiedzieć ile tygodni/miesięcy jeszcze mniej więcej. Bo to już któraś wypowiedź, a były teksy w stylu "na dniach będzie news" czy już nie długo.
  1 października 2017
  Mardo lubi to.
 3. Tarcza
  Tarcza
  Ale newsa nie było, a w żadnym z nich nie miało być daty startu, o czym mówiliśmy. Masz bardzo roszczeniową postawę, patrząc na to, że wszystko robimy w wolnym czasie, za darmo i bez chęci zarobku. Start na pewno w tym miesiącu. Realna data to... najblizsze dwa tygodnie. I tak: w tym tygodniu na pewno będzie news i więcej konkretów ;)
  1 października 2017
 4. Karpiu
  Karpiu
  fuck yea
  1 października 2017
 5. hans
  hans
  sztos
  1 października 2017
 6. Dziub3k
  Dziub3k
  @Tarcza Jesteś pewien, że w tym tygodniu? Mamy niedzielę ;) Zastanów się dwa razy zanim rzucisz słowa na wiatr xaxa
  1 października 2017
  Grtrd i Karpiu lubią to.
 7. Smutek
  Smutek
  @Tarcza Newsa, nie było ale w postach albo na discoordzie kilka razy była wzmianka ;). Czemu mam roszczeniową postawą ? Chcieliśmy tylko poznać przewidywaną datę, bo wszyscy się niecierpliwimy. Nie dyskredytujemy Waszej pracy, a wręcz przeciwnie - doceniamy ją. Dziękujemy za przybliżoną datę startu.
  1 października 2017
 8. AzotoN1
  AzotoN1
  @Smutek Problem polega na tym, że nikt z ekipy nie pisał o dacie, tylko takie info szło od osób wgl nie biorących udziału w rozwoju kodu gry.
  1 października 2017
 9. kuki
  kuki
  @Dziub3k problem polega w tym, że niedziela to początek tygodnia;))) poniedzialek to początek tygodnia roboczego, a niedziela ogolnie początek tygodnia
  2 października 2017